20 Ekim 2014 17:43 » Erzincan 24 Okey Oyna 19 Ekim 2014 15:51 » Elazığ 23 Okey Oyna 19 Ekim 2014 15:26 » Edirne 22 Okey Oyna 18 Ekim 2014 19:29 » Diyarbakır 21 Okey Oyna 18 Ekim 2014 19:13 » Denizli 20 Okey Oyna


AnaSayfa » Okey Odaları » Okey Seli

Okey Seli Salonuna Bağlan

Okey seli

odalarımıza hoşgeldiniz.

Okey seli

genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.

Okey seli

Odalarımız Siz Sevgili Kullanıcılarımız için Kurulmuş Olup Tamamen Ucretsiz ve Bedavadır. Okey seli sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okey seli‘de yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın Okey seli Burası.
Daha önceden okey seli akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi seli olduk sizinle serüvenimiz 2007 yılında başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü seli okeyseli adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kaydınızı yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterseliiz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey salonlarımıza seli olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severseliiz kayıt olabilirsiniz.
(Not: Nick kaydınız sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde selie katılın ve okeyin ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve okeyin tadına varın Okey seli.

Etiketler
Okey